Zakończyliśmy 2-dniowe seminarium treningowe z mistrzem Jackiem Wysockim, 8 dan aikido. Parę godzin spędzonych mistrzem minęło bardzo szybko 😔.
Spotkanie na macie owocuje nową wiedzą, którą bez wątpienia będziemy doskonalić w praktyce. Wieczorne spotkanie integracyjne pozwoliło poznać się jeszcze bliżej, podyskutować i wymienić poglądy… 💬 Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poświęcili swój czas na doskonalenie aikido pod okiem mistrza Jacka Wysockiego. Szczególny szacunek należy się najmłodszym podopiecznym akademii oraz ich rodzicom. Nasza sztuka walki rozwija się dzięki Wam i Waszemu zaufaniu do nas – pasjonatów aikido.
Wielki gratulacje należą się również wszystkim tym, ktorzy przystąpili do egzaminu. Słowa pochwały mistrza to duże wyróżnienie!!! Brawo, brawo, brawo. 👏
Odzielne podziękowania przesyłamy Tobie mistrzu. Od 13 lat jesteś z nami w dojo Kołobrzeg i dojo Koszalin. Od 21 lat nasz sensei czerpie z Twojego doświadczenia. Życzymy sobie kolejnych dziesięcioleci!!! Czekamy na kolejne spotkanie.
Domo arigato sensei.👋 Ekipa Pomorskiej Akademii Aikido. 😊

Podsumowanie stażu z mistrzem Jackiem Wysockim

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »
%d bloggers like this: