Zapraszamy dzieci na zajęcia treningowe aikido.

Rozkład zajęć dla dzieci (Kołobrzeg):

grupa początkująca: środa godz. 15.35 – 16.20 i sobota godz. 11.40 – 12.25

grupa I (stopnie kyu): poniedziałek i czwartek godz. 15.35 – 16.20

grupa II (stopnie kyu): wtorek i piątek godz. 15.35 – 16.20

Rozkład zajęć dla dorosłych i młodzieży (Kołobrzeg):

poniedziałek, środa i piątek, godz. 20.30 – 21.30

Rozkład zajęć dla dzieci (Koszalin):

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Śniadeckich 4, sala treningowa nr 029 (początkujący i stopnie kyu): wtorek i czwartek godz. 18.30-19.15

SP 3, ul. Jabłoniowa 23 (sala z matą na I piętrze):

grupa początkująca: poniedziałki i środy: godz. 17.00 – 17.45
grupa średniozaawansowana: poniedziałki i środy: godz. 17.45 – 18.30

Rozkład zajęć dla dorosłych i młodzieży (Koszalin):

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Śniadeckich 4, sala treningowa nr 029 (początkujący i stopnie kyu): wtorek i czwartek godz. godz. 19.30-20.30

Szczegółowe informacje tel. 608 731 015 lub email: b.ciechanowicz@aikido.kolobrzeg.pl

Parę słów o stroju treningowym: dla osób zupełnie początkujących niemających wcześniej kontaktu ze sztukami walki, na pierwszych zajęciach wystarczą w zupełności wygodne spodnie (najlepiej z miękkiego, rozciągliwego materiału tj. dresy itp.) i koszulka lub bluza. W późniejszym czasie zalecamy jednak zakup kimona (dowolnej marki w dowolnym sklepie), ponieważ zostało właśnie stworzone do takich zajęć, jest wygodne i przede wszystkich odporne na rozdarcia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby na pierwsze zajęcia przyjść od razu w kimonie. Jeśli już wcześniej ćwiczyłeś sztuki walki i posiadasz kimono, przyjdź od razu w nim. Nie ma znaczenia czy będzie to kimono do karate, judo, jujitsu, taekwondo czy kung-fu. Ważne żeby było czyste i zadbane. Oprócz stroju istotne jest posiadanie klapek, które pozwolą utrzymać higienę stóp przed wejściem na matę (przejście z szatni do sali).

Treningi trwają równolegle z rokiem szkolnym tj. od początku września 2020 do końca czerwca 2021. Nowe grupy (początkujące) powstają każdego roku z początkiem września, przy czym nabór do grupy jest ciągły i można dopisać się w każdym momencie roku.

Nowe grupy rozpoczną zajęcia od najłatwiejszych i podstawowych elementów aikido, bez jakichkolwiek obciążeń organizmu.

Decyzja o podjęciu treningów nie musi być deklarowana telefonicznie, najlepiej jest przyjść na salę i spróbować swoich sił na macie na pierwszym nieodpłatnym treningu. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że osoby dorosłe rozpoczynające trening mają lub mogą mieć za sobą, co najmniej kilka lat „bezruchu”. Proszę się nie obawiać, bo wychodzimy naprzeciw takim sytuacjom stwarzając na zajęciach warunki do stopniowej kompensacji ogólnej kondycji fizycznej.

Serdecznie zapraszamy

Nabór dla początkujących dzieci – aikido 2020/21

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Translate »
%d bloggers like this: