Zapisy 2023/2024

„Prawdziwe zwycięstwo odniesiesz nie wtedy,
kiedy pokonasz wroga, lecz wtedy,
kiedy zdobędziesz jego szacunek”.

W aikido nie ma zawodów i rywalizacji. Tym samym sukces naszej akademii możemy mierzyć jedynie zaangażowaniem, profesjonalizmem i sprawnością w szkoleniu. Mamy ogromną satysfakcję, że przez 18 lat działalności akademii wśród kilkuset osób trenujących w Kołobrzegu i Koszalinie udało nam się na stałe wyzwolić potrzebę systematycznej aktywności fizycznej. Kilkunastu z naszych podopiecznych doprowadziliśmy do mistrzowskiego stopnia, a wielu (którzy, jako dzieci zaczynali z nami przygodę na macie) „wyrośli” na dojrzałych emocjonalnie i mądrych życiowo ludzi. Co ciekawe, są wśród naszych byłych podopiecznych sportowcy rywalizujący na najwyższym poziomie sportowym. Banalne? Dla nas nie!

  • Treningi trwają równolegle z rokiem szkolnym tj. od początku września do końca czerwca. Nowe grupy (początkujące) powstają każdego roku z początkiem września, przy czym nabór do grupy jest ciągły i można dopisać się w każdym momencie roku.
  • Nowe grupy rozpoczną zajęcia od najłatwiejszych i podstawowych elementów aikido, bez jakichkolwiek obciążeń organizmu. Już po trzech miesiącach zobaczysz jak dużo można zmienić w swojej sprawności i umiejętnościach.
  • Decyzja o podjęciu treningów nie musi być deklarowana telefonicznie, najlepiej jest przyjść na salę i spróbować swoich sił na macie na pierwszym nieodpłatnym treningu! Zdajemy sobie sprawę z faktu, że osoby dorosłe rozpoczynające trening mają lub mogą mieć za sobą, co najmniej kilka lat „bezruchu”. Proszę się nie obawiać, bo wychodzimy naprzeciw takim sytuacjom stwarzając na zajęciach warunki do stopniowej kompensacji ogólnej kondycji fizycznej.
  • Zajęcia są odpłatne, opłata miesięczna 180 zł (szczegóły w menu: “Zapisy”).

Szczegóły naboru do akademii: tel. 608731015, email: sztukaaikido@gmail.com lub formularz kontaktowy na naszej stronie (www.aikido.kolobrzeg.pl, menu: “kontakt”).